У Франківську проведуть міжнародний танцювальний конкурс «ФЕСТ-2020»

Результат пошуку зображень за запитом

27 лютого в Івано-Франківську стартує XXХ Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2020». На 5 днів місто перетвориться на танцювальну столицю Європи. До участі запрошуються колективи народного, бального, естрадного, спортивного, класичного танцю та команди аеробіки.Окрім Гран-прі та призових місць будуть також обрані переможці в цепіальних категоріях «Краща композиція фестивалю», «Приз глядацьких симпатій», «Кращий танцюрист та танцюристка ФЕСТу», «Кращий дует ФЕСТу».

Для учасників фестивалю заплановані екскурсії по місту, святкові дискотеки, творчі зустрічі, майстер-класи, поїздка в Яремче та Буковель.

Концерти фестивалю відбудуться в обласному музично-драматичному театрі ім. І.Франка та обласній філармонії ім.І.Маланюк.

На проведення конкурсу з міського бюджету виділять 20 тисяч гривень.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post У Франківську проведуть міжнародний танцювальний конкурс «ФЕСТ-2020» appeared first on Версії | новини та розслідування.

Цьогоріч це вже буде 30 фестиваль, адже перший ФЕСТ провели у Франківську ще в 1991 році.

The post У Франківську проведуть міжнародний танцювальний конкурс «ФЕСТ-2020» appeared first on Версії | новини та розслідування.