У Франківську пройде унікальний фестиваль

Він синтезує театральне мистецтво, хореографію, музику та інтерактивні дійства. У розрізі різних історичних епох. Крім того, відзначають організатори, зруйнує стереотипи щодо бачення місцевої культури.

На творчі експерименти наважилися Культурно-мистецька агенція «Брама» спільно з Простором інноваційних креацій «Палац». На початку року фестивальний проєкт подали на конкурс Українського Культурного Фонду. Початковий кошторис його складав майже два з половиною мільйони гривень. Втім, пандемія коронавірусу внесла свої корективи у культурні плани, пишуть Версії з посиланням на Вежу.

Відтак, Український Культурний Фонд зобов’язався профінансувати 60 відсотків витрат на проведення фестивалю. Решту – взяла на себе міська влада. Переберійне дійство запланували на середину осені. І поки розглядають різні варіанти перебігу подій – у звичних умовах або ж карантинних. Так чи інакше, організатори переконані, іванофранківці будуть приємно вражені. Як масштабами, так і наповненням фестивалю.

І усе це – на трьох основних локаціях: Палац Потоцьких, Площа Ринок та сквер Міцкевича. Організатори не розкривають усі фестивальні карти. Проте, інтригують, творчих сюрпризів підготували чимало.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Вийти за рамки звичного формату. І при цьому дотриматися культурно-історичних. Івано-франківські митці та громадські активісти готують новий масштабний проєкт. Фестиваль-ПереберІя міських культур «Межа».