У Франківську поліцейські забезпечили правопорядок під час футбольного матчу

Вчора, 16 листопада, на стадіоні “Рух” відбувся футбольний матч в рамках 11 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу між ФК “Прикарпаття” та “Волинь”.

Поліцейські та гвардійці забезпечили громадський порядок.

Про це повідомляє поліція в Івано-Франківській області. 

Охорону публічного порядку забезпечували близько 60 поліцейських та 22 військовослужбовців Нацгвардії.

Прилеглу територію та сам стадіон перед грою обстежили кінологи із службовими собаками і вибухотехніки.

Правоохоронці не допустили правопорушень публічного порядку, що дало можливість вболівальникам та гостям спостерігати за перебігом матчу у безпечних умовах.

Під час футбольного матчу на стадіоні та прилеглій до нього території працювали групи поліцейських превентивної комунікації, до яких громадяни могли звернутися у разі виникнення конфліктних ситуацій.

Читайте також: На франківському ринку всі розійшлися: обіцяють, що до понеділка буде тихо

 

The post У Франківську поліцейські забезпечили правопорядок під час футбольного матчу appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 16 листопада, на стадіоні “Рух” відбувся футбольний матч в рамках 11 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу між ФК “Прикарпаття” та “Волинь”. Поліцейські та гвардійці забезпечили громадський порядок. Про це повідомляє поліція в Івано-Франківській області.  Охорону публічного порядку забезпечували близько 60 поліцейських та 22 військовослужбовців Нацгвардії. Прилеглу територію та сам стадіон перед грою

The post У Франківську поліцейські забезпечили правопорядок під час футбольного матчу appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: