У Франківську поліцейські склали адмінпротокол на священника: він порушив правила карантину

Сьогодні, 21 квітня, в Івано-Франківську правоохоронці склали адміністративний протокол на священника УПЦ Мовсковського патріархату за порушення правил карантину.

Працівники поліції під час охорони публічного порядку виявили порушення: під час богослужіння на території церкви перебувало понад 10 людей без засобів індивідуального захисту. Вони не дотримувалися дистанції, інформує поліція Івано-Франківської області

На священника склали адмінпротокол за статтею 44-3 КУпАП, адже він був суб’єктом проведення релігійного заходу.

Нагадаємо, на порушників карантину на Франківщині склали 260 протоколів.

The post У Франківську поліцейські склали адмінпротокол на священника: він порушив правила карантину appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 21 квітня, в Івано-Франківську правоохоронці склали адміністративний протокол на священника УПЦ Мовсковського патріархату за порушення правил карантину. Працівники поліції під час охорони публічного порядку виявили порушення: під час богослужіння на території церкви перебувало понад 10 людей без засобів індивідуального захисту. Вони не дотримувалися дистанції, інформує поліція Івано-Франківської області.  На священника склали адмінпротокол за статтею

The post У Франківську поліцейські склали адмінпротокол на священника: він порушив правила карантину appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: