У Франківську п’яні молодики підпалили зуб динозавра – поліція їх відпустила (ФОТО/ВІДЕО)

Учора, 13 шрудня, о 22.40 в Івано-Франківську група п’яних молодиків підпалили зуб динозавра.

Про це на своїй сторінці у соцмережі написала директорка КП “Центр розвитку міста та рекреацій” Руслана Василюк.  За словами очільниці підприємства, на місці цей факт зафіксувала поліція. Додає, що вони не склали протокол, не ідентифікували осіб та просто відпустили молодиків. 

“А відшкодування збитків? Завтра буду вимагати розслідування бездіяльності поліції! Відео та фотодокази додаю!” – обурюється жінка.

Нагадаємо, що динозавра встановили у парку 12 листопада.

А вже 17 листопада стало відомо, що компанія поламала йому лапу. Вандалізмом займалась група молодиків – це видно з камер відеоспостереження. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. 29 листопада стало відомо, що його відремонтували.

А через кілька днів, 3 грудня, 10 нетверезих військових ламали динозавра.

The post У Франківську п’яні молодики підпалили зуб динозавра – поліція їх відпустила (ФОТО/ВІДЕО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Учора, 13 шрудня, о 22.40 в Івано-Франківську група п’яних молодиків підпалили зуб динозавра. Про це на своїй сторінці у соцмережі написала директорка КП “Центр розвитку міста та рекреацій” Руслана Василюк.  За словами очільниці підприємства, на місці цей факт зафіксувала поліція. Додає, що вони не склали протокол, не ідентифікували осіб та просто відпустили молодиків.  “А відшкодування

The post У Франківську п’яні молодики підпалили зуб динозавра – поліція їх відпустила (ФОТО/ВІДЕО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: