У Франківську обікрали офіс Міської ритуальної служби

В Івано-Франківську обікрали офіс КП “Міська ритуальна служба”.

Про це розповіли на щотижневій оперативній нараді в міського голови Руслана Марцінківа, інформує “Галка”.

За словами в.о. начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Остапа Білейчука, наразі в місті існує проблема – велика кількість скоєння майнових злочинів.

“Хочу розповісти, що сталася крадіжка в офісі комунального підприємства, з сейфу викрали орієнтовно 150-200 тисяч гривень, ще викрали процесор, камери відеоспостереження і зникли з місця події. Наразі на місці працює слідчо-оперативна група”, – каже Білейчук.

Поліціянт додав, що зловмисник добре знав, як проникнути в приміщення, щоб не наштовхнутися на сторожа.

Руслан Марцінків додав, що йдеться про офіс “Міської ритуальної служби”.

В Івано-Франківську обікрали офіс КП “Міська ритуальна служба”. Про це розповіли на щотижневій оперативній нараді в міського голови Руслана Марцінківа, інформує “Галка”. За словами в.о. начальника Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Остапа Білейчука, наразі в місті існує проблема – велика кількість скоєння майнових злочинів. “Хочу розповісти, що сталася крадіжка в офісі комунального підприємства, з сейфу викрали орієнтовно 150-200 тисяч гривень, ще викрали процесор, камери відеоспостереження і зникли з місця події. Наразі на місці працює слідчо-оперативна група”, – каже Білейчук. Поліціянт додав, що зловмисник добре знав, як проникнути в приміщення, щоб не наштовхнутися на сторожа. Руслан Марцінків додав, що йдеться про офіс “Міської ритуальної служби”.