У Франківську на священника склали протокол за порушення карантину

 

Сьогодні працівниками поліції під час охорони публічного порядку було виявлено порушення, а саме під час Богослужіння на території церкви перебувало більше 10 людей без засобів індивідуального захисту, які не дотримувалися дистанції, пишуть Версії з посиланням на Сектор комунікації поліції Івано-Фрнаківщини.

На священника було складено адмінпротокол за статтею 44-3 КУпАП, адже він був суб’єктом проведення релігійного заходу.

Варто зауважити, що діяльність поліцейських під час карантину спрямована, передусім, на здійснення превентивної, а саме роз’яснювальної роботи серед населення. У випадках систематичного ігнорування карантинних обмежень чи злісного ухилення правоохоронці складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post У Франківську на священника склали протокол за порушення карантину appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

У Івано-Франківську 21 квітня правоохоронці склали адміністративний протокол на священника УПЦ Мовсковського патріархату за порушення правил щодо карантину.

The post У Франківську на священника склали протокол за порушення карантину appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.