У Франківську на чоловіка, який намався облити Халамедру лайном, скалили протокл

Сьогодні, 16 листопада, правоохоронці прокоментували події довкола франківського ринку.

Нагдаємо, підприємець Ігор Халаменда прийшов на Центральний ринок – в бронежилеті. Він наголосив, люди, які захопили ринок – рейдери.

Нагадаємо, після того, як Халаменда почав говорити, його намагалися облити лайном. Також за словами юриста Бури, фірма, яка орендувала ринок, створена 1 жовтня 2019 року. Її капітал – одна тисяча гривень.

Заступник начальника ГУ НП в Івано-Франківській області Ігор Максимів, сьогодні на лінію 102 близько 8 години ранку надійшло повідомлення про те, що власнику та директору перешкоджають пройти в офіс ТОВ” Торговий Сервіс “.

“Поліція виїхала на місце події, зараз ми охороняємо місце події”, – каже Максимів.

За його словами, з 25 по 28 жовтня на ринку були різні події – їх правоохоронці з’ясовують.

“Щодо спроби облити лайном склали протокол за статтею 296 (Хуліганство). Заява, яку написав пан Ігор відправлена в поліцію, і розглядається”, – наголошує правоохоронець.

The post У Франківську на чоловіка, який намався облити Халамедру лайном, скалили протокл appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 16 листопада, правоохоронці прокоментували події довкола франківського ринку. Нагдаємо, підприємець Ігор Халаменда прийшов на Центральний ринок – в бронежилеті. Він наголосив, люди, які захопили ринок – рейдери. Нагадаємо, після того, як Халаменда почав говорити, його намагалися облити лайном. Також за словами юриста Бури, фірма, яка орендувала ринок, створена 1 жовтня 2019 року. Її капітал

The post У Франківську на чоловіка, який намався облити Халамедру лайном, скалили протокл appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: