У Франківську муніципали затримали двох неадекватних чоловіків

Вчора працівники Муніципальної варти передали двох чоловіків працівникам поліції.

Першого вартові виявили в ході пішого патрулювання Площі Привокзальної. Чоловік поводив себе неадекватно. Він в стані алкогольного сп’яніння чіплявся до перехожих, також вибігає на проїжджу частину дороги, чим створював загрозу вчинення ДТП.

Про другого чоловіка муніципалам повідомив адміністратор святкового Ярмарку. Чоловік в стані алкогольного сп’яніння чіплявся до перехожих, продавців ярмарку і намагався привласнити собі товар.

Патрульні Муніципальної варти у двох випадках затримали порушників і передали працівникам управління патрульної поліції для притягнення до відповідальності.

Нагадаємо, Франківські патрульні виявили три факти незаконного обігу наркотиків 

 

The post У Франківську муніципали затримали двох неадекватних чоловіків appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора працівники Муніципальної варти передали двох чоловіків працівникам поліції. Першого вартові виявили в ході пішого патрулювання Площі Привокзальної. Чоловік поводив себе неадекватно. Він в стані алкогольного сп’яніння чіплявся до перехожих, також вибігає на проїжджу частину дороги, чим створював загрозу вчинення ДТП. Про другого чоловіка муніципалам повідомив адміністратор святкового Ярмарку. Чоловік в стані алкогольного сп’яніння чіплявся

The post У Франківську муніципали затримали двох неадекватних чоловіків appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: