У Франківську конфлікт між водіями на дорозі завершився стріляниною

Франківські поліцейські розшукують водія, який при русі транспорту стріляв в інше авто.

Такий інцидент трапився пізно ввечері на одній із вулиць Івано-Франківська. Правоохоронці встановлюють особу зловмисника, інформують у Поліції Івано-Франківської області.

“Прибувши на місце події поліцейські встановили, що близько 23:20 год 25 червня при русі автомобілів водій одного транспортного засобу вистрілив в іншу автівку. Попередньо відомо, що у водіїв виник конфлікт на дорозі. Потерпілий керманич «Форд Транзит» каже, що «ВАЗ 21099» підрізав його, а на іншій вулиці, обганяючи, декілька разів вистрілив і поїхав далі. Цими діями порушник пошкодив пасажирське та лобове скло у «Форд Транзит», а також дверцята зі сторони водія. Потерпілий змушений був зупинився і викликати поліцію”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці з’ясували, що постріли здійснювалися з пневматичного пістолета.

Поліцейські проводять заходи щодо встановлення та затримання особи. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального Кодексу України.

Франківські поліцейські розшукують водія, який при русі транспорту стріляв в інше авто. Такий інцидент трапився пізно ввечері на одній із вулиць Івано-Франківська. Правоохоронці встановлюють особу зловмисника, інформують у Поліції Івано-Франківської області. “Прибувши на місце події поліцейські встановили, що близько 23:20 год 25 червня при русі автомобілів водій одного транспортного засобу вистрілив в іншу автівку. Попередньо відомо, що у водіїв виник конфлікт на дорозі. Потерпілий керманич «Форд Транзит» каже, що «ВАЗ 21099» підрізав його, а на іншій вулиці, обганяючи, декілька разів вистрілив і поїхав далі. Цими діями порушник пошкодив пасажирське та лобове скло у «Форд Транзит», а також дверцята зі сторони водія. Потерпілий змушений був зупинився і викликати поліцію”, – йдеться у повідомленні. Правоохоронці з’ясували, що постріли здійснювалися з пневматичного пістолета.