У Франківську двоє правоохоронців побили директора кафе

Два працівники правоохоронних органів побили власника кафе в Івано-Франківську.

Досудове розслідування здійснює Державне бюро розслідувань за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї). Про це йдеться в ухвалі Личаківського районного суду м. Львова.

Інцидент трапився 26 червня приблизно о 03:00, інформує “Галка” з посиланням на “Курс“.

«Двоє працівників правоохоронного органу Івано-Франківської області, перебуваючи у приміщенні кафе на вул. Незалежності, 16, вчинили хуліганські дії, які супроводжувались порушенням громадського порядку, погрозою застосування вогнепальної зброї та нанесенням тілесних ушкоджень директору вказаного закладу», – йдеться в ухвалі суду.

За цією адресою в Івано-Франківську працює паб «Біркеллер». Про працівників якого саме правоохоронного органу йдеться, в ухвалі не вказано.

Директора кафе госпіталізували в обласну лікарню зі струсом головного мозку, контузією правого ока, гематомами та забоями.

Наразі суд надав дозвіл слідчим ДБР на вилучення з лікарні медичних документів хворого для проведення необхідних експертиз.

Два працівники правоохоронних органів побили власника кафе в Івано-Франківську. Досудове розслідування здійснює Державне бюро розслідувань за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї). Про це йдеться в ухвалі Личаківського районного суду м. Львова. Інцидент трапився 26 червня приблизно о 03:00, інформує “Галка” з посиланням на “Курс“. «Двоє працівників правоохоронного органу Івано-Франківської області, перебуваючи у приміщенні кафе на вул. Незалежності, 16, вчинили хуліганські дії, які супроводжувались порушенням громадського порядку, погрозою застосування вогнепальної зброї та нанесенням тілесних ушкоджень директору вказаного закладу», – йдеться в ухвалі суду. За цією адресою в Івано-Франківську працює паб «Біркеллер». Про працівників якого саме правоохоронного органу йдеться, в ухвалі не вказано. Директора кафе госпіталізували в обласну лікарню зі струсом головного мозку, контузією