У Франківську чоловік погрожував продавчині автоматом

Патрульні, спільно зі службою охорони, затримали франківця, який погрожував продавчині автоматом.

 

Повідомлення про погрозу фізичною розправою на вулиці Галицькій патрульні отримали вчора близько 19:00 години, інформує “Галка” з посиланням на патрульну поліцію Івано-Франківської області.

На місце події патрульні з’ясували: 43-річний чоловік вчинив конфлікт з продавчинею піцерії та почав погрожувати автоматом. На вмовляння патрульних опустити зброю чоловік не реагував, натомість погрожував здійснити постріл.

Вже за п’ять хвилин, завдяки злагодженим та чітким діям, правоохоронців особу затримано. На місце події викликано СОГ. Експерти повідомили, що автомат заряджений та в ньому знаходиться патрон.

 

Патрульні, спільно зі службою охорони, затримали франківця, який погрожував продавчині автоматом.   Повідомлення про погрозу фізичною розправою на вулиці Галицькій патрульні отримали вчора близько 19:00 години, інформує “Галка” з посиланням на патрульну поліцію Івано-Франківської області. На місце події патрульні з’ясували: 43-річний чоловік вчинив конфлікт з продавчинею піцерії та почав погрожувати автоматом. На вмовляння патрульних опустити зброю чоловік не реагував, натомість погрожував здійснити постріл. Вже за п’ять хвилин, завдяки злагодженим та чітким діям, правоохоронців особу затримано. На місце події викликано СОГ. Експерти повідомили, що автомат заряджений та в ньому знаходиться патрон.