У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні (фото)

У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні 1

 Щоб  ознайомити учнів та батьків із рецептурним збірником, напрацьованим кулінарним експертом Євгеном Клопотенком, щодня готуються «символи змін», на яких – рецепти нових страв. За бажанням страви можуть приготувати удома і самі  батьки, зазначають в департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

«Перехід на нове шкільне харчування – це спільна покрокова робота і педагогів, і батьків, і дітей. Зараз триває період дегустування нових страв, вивчення смакових уподобань, вибір страв для наших учнів. Усі разом обираємо меню тижня, страву дня. Звичайно, уся відповідальність – на працівниках харчоблоку, адже все залежить від їх майстерності готувати страви», – ділиться враженнями директорка школи Марія Попович.

У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні 1

«Ми готові до змін у шкільному харчуванні. Готувати нові страви цікаво, особливо комбінувати продукти для щоденного раціону. Все це є здоровим і збалансованим харчуванням», – зазначає Світлана Кузів, підприємець, яка надає послуги з харчування у закладі освіти.

У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні 2

«Ми харчуємося із задоволенням, їжа у нас різноманітна, смачна, поживна. Працівники харчоблоку надзвичайно привітні, враховують наші пропозиції», – відгукуються педагоги та учні.

В один з днів на сніданок в учнів був бігос із гречкою, салат із червоної капусти та соусом. А стравою дня були курка з паприкою, болоньєзе, фрикадельки м’ясні та гуляш із вареної яловичини, салати від Євгена Клопотенка.

У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні 3

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

У загальноосвітній школі №7 в Івано-Франківську щодня у шкільному меню нові страви.

The post У франківській школі №7 показали, як оновилося меню в їдальні (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.