У Франківську затримали підлітків, які нюхали клей і хуліганили (фото)

Вчора, 19 квітня, під час патрулювання Привокзальної площі в Івано-Франківську інспектори помітили групу осіб, які нюхали клей, неадекватно себе поводили і вчиняли хуліганські дії.

Під час спілкування з цими особами встановили, що всі, крім одного чоловіка є неповнолітні. Цих осіб затримали, і повідомили на лінію “102”.

Працівники поліції, які прибули на виклик притягнули до адміністративної відповідальності повнолітнього порушника, а неповнолітніх осіб відправили до місця їх тимчасового проживання в місті Івано-Франківськ.

До теми:  У Франківську патрульні зупинили авто за порушення правил, а знайшли у пасажира наркотики (ФОТО)

The post У Франківську затримали підлітків, які нюхали клей і хуліганили (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 19 квітня, під час патрулювання Привокзальної площі в Івано-Франківську інспектори помітили групу осіб, які нюхали клей, неадекватно себе поводили і вчиняли хуліганські дії. Під час спілкування з цими особами встановили, що всі, крім одного чоловіка є неповнолітні. Цих осіб затримали, і повідомили на лінію “102”. Працівники поліції, які прибули на виклик притягнули до адміністративної

The post У Франківську затримали підлітків, які нюхали клей і хуліганили (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: