У Франківську стартував четвертий сезон “Квадрата Курбаса”. ФОТО

У Франківську стартував четвертий сезон “Квадрата Курбаса”. Це вуличний культурно-гастрономічний фестиваль, який започаткували у 2017 році.

Щорічно його проводять на вулиці Курбаса, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати.

Відкрили новий сезон перформансом – танцювали приблизно 20 людей.

“Першим перформансом для нас був дощ. Дякуємо, що він вас не злякав. Два роки ми не проводили фестиваль, тому насолоджуйтеся, буде круто”, — сказав на відкритті співзасновник фестивалю Євген Казаков.

Опісля для франківців українські та світові хіти під гітарний супровід співала Юлія Романюк.

Свої роботи на цьогорічному фестивалі представила художниця Надія Садов’як. Картини мисткиня виконує рідким акрилом.

Із дітками впродовж фестивалю працювали аніматори. Нагадаємо, цьогоріч організатори планують провести лише п’ять “Квадратів Курбаса” на відміну від попередніх років, коли фестиваль проходив щонеділі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атмосфера середньовіччя: у Калуші відбудеться лицарський турнір

Публікація У Франківську стартував четвертий сезон “Квадрата Курбаса”. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

У Франківську стартував четвертий сезон “Квадрата Курбаса”. Це вуличний культурно-гастрономічний фестиваль, який започаткували у 2017 році. Щорічно його проводять на вулиці Курбаса, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати. Відкрили новий сезон перформансом – танцювали приблизно 20 людей. “Першим перформансом для нас був дощ. Дякуємо, що він вас не злякав. Два роки ми не проводили фестиваль, тому насолоджуйтеся, буде круто”, — сказав на відкритті співзасновник фестивалю Євген Казаков. Опісля для франківців українські та світові хіти під гітарний супровід співала Юлія Романюк. Свої роботи на цьогорічному фестивалі представила художниця Надія Садов’як. Картини мисткиня виконує рідким акрилом. Із дітками впродовж фестивалю працювали аніматори. Нагадаємо, цьогоріч організатори планують провести лише п’ять “Квадратів Курбаса” на відміну від попередніх років, коли фестиваль проходив щонеділі. ЧИТАЙТЕ […]

Публікація У Франківську стартував четвертий сезон “Квадрата Курбаса”. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.