У Франківську розпочався аукціон на право оренди приміщення у Ратуші

В Івано-Франківську стартував аукціон на право оренди комунального майна площею 38,0 кв.м., а саме приміщення на першому поверсі в будівлі міської Ратуші.

Охочих запрошують взяти участь, йдеться на сайті “Прозорро“.

Зазначений об’єкт перебуває в оренді на строк до 31.05.2021 року. За результатами проведення аукціону чинний договір оренди продовжать або з чинним орендарем або ж укладуть з новим.

Організатори аукціону зазначають, що цільове призначення об’єкта оренди відповідно до затверджених орендодавцем умов – це надання послуг, пов’язаних із обслуговуванням працівників та відвідувачів закладу, а саме для використання приміщення під фотоательє і музей розвитку фотографії та телебачення на Прикарпатті.

Проте майбутні орендарі не будуть мати права передачі об’єкта оренди в суборенду. Натомість головна умова – забезпечення орендарем вимог законодавства про охорону культурної спадщини та умов охоронного договору.

Строк на який буде укладено новий договір – до 31.05.2022 року. Діючий орендар матиме переважне право на продовження договору оренди за результатами аукціону.

Гарантійний внесок для діючого орендаря становить 3474,35 грн.

Пропозиції прийматимуть до 22 квітня, а сам аукціон проведуть 23 квітня 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську оголосили аукціон для допомоги хворому художникові. ВІДЕО

Публікація У Франківську розпочався аукціон на право оренди приміщення у Ратуші запозичена із ресурсу WestNews.

В Івано-Франківську стартував аукціон на право оренди комунального майна площею 38,0 кв.м., а саме приміщення на першому поверсі в будівлі міської Ратуші. Охочих запрошують взяти участь, йдеться на сайті “Прозорро“. Зазначений об’єкт перебуває в оренді на строк до 31.05.2021 року. За результатами проведення аукціону чинний договір оренди продовжать або з чинним орендарем або ж укладуть з новим. Організатори аукціону зазначають, що цільове призначення об’єкта оренди відповідно до затверджених орендодавцем умов – це надання послуг, пов’язаних із обслуговуванням працівників та відвідувачів закладу, а саме для використання приміщення під фотоательє і музей розвитку фотографії та телебачення на Прикарпатті. Проте майбутні орендарі не будуть мати права передачі об’єкта оренди в суборенду. Натомість головна умова – забезпечення орендарем вимог законодавства про охорону культурної спадщини […]

Публікація У Франківську розпочався аукціон на право оренди приміщення у Ратуші запозичена із ресурсу WestNews.