У Франківську на 17 тисяч гривень оштрафували водія, який придбав та використовував підроблене водійське посвідчення

Купив права у інтернеті: на Буковині засудили чоловіка за підробку  посвідчення водія » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий  буковинець»

За процесуального керівництва та підтримки публічного обвинувачення окружною прокуратурою міста Івано-Франківська засуджено місцевого жителя за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч.4 ст. 358КК України, до штрафу в розмірі 17 тис. грн.

Івано-Франківським міським судом з’ясовано, що громадянин у середині березня 2021 року через Інтернет-сторінку в соціальній мережі за грошову винагороду в сумі 8 тис. грн придбав посвідчення на право керування транспортними засобами.

В подальшому за порушення правил дорожнього руху зловмисник був зупинений працівниками УПП в Івано-Франківській області. При перевірці документів надав працівникам підроблене водійське посвідчення.

Обвинувачений у суді не оспорював установлені під час дізнання обставини. За результатами судового розгляду йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 17 тис. грн.

Примітка: вирок набрав законної сили, пишуть Версії з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської обласної прокуратури.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

За процесуального керівництва та підтримки публічного обвинувачення окружною прокуратурою міста Івано-Франківська засуджено місцевого жителя за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч.4 ст. 358КК України, до штрафу в розмірі 17 тис. грн. Івано-Франківським міським судом з’ясовано, що громадянин у середині березня 2021 року через Інтернет-сторінку в соціальній мережі за […]