У Франківську колишній спортсмен подарував автомобіль своєму тренеру (фото)

Чемпіон України зі спортивної ходьби — Василь Куцміда подарував автомобіль своєму тренеру Євгену Єрузелю. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.

Євген Єрузель отримав в подяку, за свою невтомну тренерську працю, АВТОМОБІЛЬ від одного з найкращих своїх учнів, спортсмена з великим майбутнім, претендента на участь в Олімпійських іграх в Атланті, майстра спорту, Чемпіона України зі спортивної ходьби — Василя Куцміди.
В силу обставин, які склалися в той життєвий період у Василя, мета до якої рухалися в тандемі тренер з учнем була не досягнута. Але життєвий шлях і розуміння буття дозволили на все життя поєднати свої долі у дружніх стосунках.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Чемпіон України зі спортивної ходьби — Василь Куцміда подарував автомобіль своєму тренеру Євгену Єрузелю. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області. Євген Єрузель отримав в подяку, за свою невтомну тренерську працю, АВТОМОБІЛЬ від одного з найкращих своїх учнів, спортсмена з великим майбутнім, претендента на участь в Олімпійських іграх в Атланті, майстра спорту, Чемпіона […]