У Франківську “Теплокомуненерго” оштрафували на дев’ять мільйонів за викиди

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» доведеться сплатити близько 9 мільйонів гривень за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Про це повідомили у Держекоінспекції.

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 8 037 192 грн 30 коп. шкоди заподіяної наднормативними викидами в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

Окрім того, 04.10.2021р Постановою Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 26.04.2021р про задоволення позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 814 856 грн. 56 коп. за аналогічні порушення.

Загалом підприємству доведеться сплатити 8852048,86 грн. у фонд охорони навколишнього природного середовища за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

До теми: Прикарпатці боргують 117 мільйонів гривень за тепло

The post У Франківську “Теплокомуненерго” оштрафували на дев’ять мільйонів за викиди appeared first on Галицький Кореспондент.

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» доведеться сплатити близько 9 мільйонів гривень за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу. Про це повідомили у Держекоінспекції. Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» 8 037 192 грн 30 коп. шкоди заподіяної наднормативними викидами в атмосферне повітря без відповідного дозволу. Окрім

The post У Франківську “Теплокомуненерго” оштрафували на дев’ять мільйонів за викиди appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: