У Франківському геріатричному пансіонаті ревакцинували 90 % мешканців

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті ревакцинували 90 % мешканців

Впродовж доби 13 травня в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті ревакцинували 90 % мешканців. Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповів директор закладу Віталій Яворський, пишуть Версії.

За його словами, повторне щеплення отримали 119 людей. Також додаткову дозу вакцини Pfizer-BioNTech отримали ще 13 працівників пансіонату. Побічних дій від вакцинації не було ні в кого.

“Ми навіть, чесно кажучи, самі були здивовані. Розраховували і налаштовували наших медиків на посилений режим чергувань, бо переживали, якщо 130 людей матиме температуру, що ми маємо робити. Але не було жодних проявів температури. Були поодинокі скарги від людей, що відчувають на руці місце уколу, що є певний дискомфорт. Але, я думаю, що це нічого”, – сказав Віталій Яворський.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Впродовж доби 13 травня в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті ревакцинували 90 % мешканців. Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповів директор закладу Віталій Яворський, пишуть Версії. За його словами, повторне щеплення отримали 119 людей. Також додаткову дозу вакцини Pfizer-BioNTech отримали ще 13 працівників пансіонату. Побічних дій від вакцинації не було ні в кого. “Ми навіть, чесно кажучи, самі […]