У флагманських смартфонів Samsung почав постійно відключатися стилус

Флагманські смартфони Samsung Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10+ зіткнулися з дивною багом S Pen. Безліч користувачів скаржаться на те, що стилус постійно відключається від смартфона. Через це важко користуватися різними функціями, наприклад Air Actions.

В цілому, проблема з відключенням S Pen не нова, але останнім часом вона стала з’являтися все частіше. Деякі користувачі Galaxy Note 10 розповіли, що баг з’явився після установки патча безпеки березня 2021 та квітня 2021 року. Проте, доказів цієї гіпотези немає.

Користувачі кажуть, що всякий раз, коли вони виймають S Pen з слота під нього, відбувається відключення. Навіть після перепідключення може з’явитися повідомлення про помилку. Коли S Pen відключається від Galaxy Note 10 або Note 10+, користувачі можуть продовжувати застосовувати його для управління, але перестають працювати такі функції, як Air Actions і ін. Більшість користувачів в результаті і зовсім відключили Air Actions, щоб не отримувати дратівливі повідомлення про помилку .

Запис У флагманських смартфонів Samsung почав постійно відключатися стилус спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Флагманські смартфони Samsung Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10+ зіткнулися з дивною багом S Pen. Безліч користувачів скаржаться на те, що стилус постійно відключається від смартфона. Через це важко користуватися різними функціями, наприклад Air Actions. В цілому, проблема з відключенням S Pen не нова, але останнім часом вона стала з’являтися все частіше. Деякі користувачі […]

Запис У флагманських смартфонів Samsung почав постійно відключатися стилус спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.