У Долині відбудеться виставка раритетних телефонів

У рамках регіонального фестивалю “Ретро смак”, у Долині запланованого на 22 травня, відбудеться виставка старих та раритетних моделей телефону.

Відтак долинян закликають “позичити” раритети для виставки, пише WestNews.

Особливою «шаною» користуються апарати, вироблені на початку 1990-х років. Також для виставки потрібні рідкісні стаціонарні та мобільні телефони.

“Маєте старий і вже не потрібний технологічний антикваріат, що лежить десь у шафі, на горищі чи на антресолі, і здавалось би, нікому даром не потрібен? Його вже не хочуть ані батьки, ані родичі в селі?Не переймайтесь – для нас такий телефон на вагу золота! Ми з радістю подаруємо їм друге життя! Хай навіть на кілька днів, – це варто тих дорогих спогадів, приємних моментів, про які згадаєте з посмішкою та ностальгією!”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у Долині планують провести пробіг раритетних автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Натхненний Гуцульщиною: Alina Pash випустила “шаманський” альбом

Публікація У Долині відбудеться виставка раритетних телефонів запозичена із ресурсу WestNews.

У рамках регіонального фестивалю “Ретро смак”, у Долині запланованого на 22 травня, відбудеться виставка старих та раритетних моделей телефону. Відтак долинян закликають “позичити” раритети для виставки, пише WestNews. Особливою «шаною» користуються апарати, вироблені на початку 1990-х років. Також для виставки потрібні рідкісні стаціонарні та мобільні телефони. “Маєте старий і вже не потрібний технологічний антикваріат, що лежить десь у шафі, на горищі чи на антресолі, і здавалось би, нікому даром не потрібен? Його вже не хочуть ані батьки, ані родичі в селі?Не переймайтесь – для нас такий телефон на вагу золота! Ми з радістю подаруємо їм друге життя! Хай навіть на кілька днів, – це варто тих дорогих спогадів, приємних моментів, про які згадаєте з посмішкою та ностальгією!”, – йдеться у […]

Публікація У Долині відбудеться виставка раритетних телефонів запозичена із ресурсу WestNews.