У Chrome з’явилася нова функція захисту ПК від хакерів

Компанія Google поліпшила безпеку призначених для користувача даних в Chrome за допомогою технології апаратного захисту стека. Браузер тепер не дає зловмисникам використовувати помилки безпеки в Windows. Нова функція підтримується комп’ютерами з процесорами Intel 11-го покоління або AMD Zen 3 Ryzen, що працюють під управлінням Windows 10 2004 чи пізнішої версії.

Google Chrome

Мова йде про технології Intel Control-Flow Enforcement Technology (CET), яка вперше була реалізована в Windows 10 в минулому році. Вона здатна запобігти часто використовувані експлойти, відстежуючи виконання програми на апаратному рівні. Зараз CET стала частиною Chrome 90 і виключає доступ хакерів до системи шляхом виконання шкідливого коду через браузер.

Нова функція безпеки доступна не тільки в Chrome. Компанія Microsoft також додала підтримку технології Intel CET в Edge 90 (Canary), але лише частково: процеси рендеринга поки не захищені. Найближчим часом функція буде вбудована в такі браузери, як Mozilla і Opera. 

Якщо комп’ютер працює на базі CET-сумісного процесора, перевірити, чи використовує Chrome апаратну захист, можна за допомогою програми «Диспетчер завдань». Тут у вкладці «Подробиці» повинен відображатися параметр «Апаратний захист стека». 

Запис У Chrome з’явилася нова функція захисту ПК від хакерів спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Google поліпшила безпеку призначених для користувача даних в Chrome за допомогою технології апаратного захисту стека. Браузер тепер не дає зловмисникам використовувати помилки безпеки в Windows. Нова функція підтримується комп’ютерами з процесорами Intel 11-го покоління або AMD Zen 3 Ryzen, що працюють під управлінням Windows 10 2004 чи пізнішої версії. Мова йде про технології Intel Control-Flow Enforcement […]

Запис У Chrome з’явилася нова функція захисту ПК від хакерів спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.