У Бурштині на водосховищі зафіксували рідкісного птаха

На технічному водосховищі ДТЕК Бурштинської ТЕС був зафіксований новий водоплавний гість, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

«Рогата поганка або ж наукова назва Podiceps auritus. Свою назву вид отримав від великих плям жовтуватого пір’я, розташованих за очима, що називаються «рогами», які птахи можуть піднімати і опускати за бажанням. Восени і взимку загальне їх забарвлення світле, на голові темно-сіра шапочка і біленька шия. Однак навесні і влитку ці чарівні красуні перевтілюются – голова стає чорною з пучками рудих пер за очима та над ними, а шия і боки стають рудими. Не часто на території енергетичних підприємств можна побачити таку кількість диких птахів. До слова, у нас тут і білосніжні лебеді оселилися. Все це завдяки теплій воді водосховища, яка дозволяє птахам зимувати на поверхні та набиратися сил, пірнаючи за їжею», – йдеться у повідомленні ДТЕК.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

На технічному водосховищі ДТЕК Бурштинської ТЕС був зафіксований новий водоплавний гість, пишуть Версії з посиланням на Галичину. «Рогата поганка або ж наукова назва Podiceps auritus. Свою назву вид отримав від великих плям жовтуватого пір’я, розташованих за очима, що називаються «рогами», які птахи можуть піднімати і опускати за бажанням. Восени і взимку загальне їх забарвлення світле, […]