У «Буковелі» під час роуп-джампінгу обірвалася мотузка: є постраждалі

17 серпня на «Буковелі» люди травмувалися під час заняття екстримальним видом спорту.

О 21.25 рятувальникам поступило повідомлення від Яремчанської ЦМЛ, про те що до них  доставили двох потерпілих, хлопця і дівчину, які відпочивали в ГТК «Буковель».

Люди займались екстремальним видом спорту «роуп-джампінг», під час якого обірвалась головна мотузка. Внаслідок цього 21-річна та 26-річний мешканці Львівщини впали на пішохідну доріжку та отримали травми.

Наразі 21-річна постраждала знаходиться в Яремчанській ЦМЛ, а 26-річний хлопець – в реанімаційному відділенні Івано-Франківської ОКЛ.

Нагадаємо, кілька років тому у Ворохті загинув 19-річний хлопець: під час спуску на канатній дорозі трос не витримав, хлопець упав у провалля висотою понад 30 метрів і помер на місці.

фото ілюстративне 

The post У «Буковелі» під час роуп-джампінгу обірвалася мотузка: є постраждалі appeared first on Галицький Кореспондент.

17 серпня на «Буковелі» люди травмувалися під час заняття екстримальним видом спорту. О 21.25 рятувальникам поступило повідомлення від Яремчанської ЦМЛ, про те що до них  доставили двох потерпілих, хлопця і дівчину, які відпочивали в ГТК «Буковель». Люди займались екстремальним видом спорту «роуп-джампінг», під час якого обірвалась головна мотузка. Внаслідок цього 21-річна та 26-річний мешканці Львівщини впали на

The post У «Буковелі» під час роуп-джампінгу обірвалася мотузка: є постраждалі appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: