У будинку, де ніхто не жив: П’яний батько регулярно ґвалтував свою доньку

На Волині п’яний горе-батько регулярно ґвалтував свою 14-річну доньку у будинку, де ніхто не жив.

Наразі ж відомі моторошні деталі трагедії, пише ВолиньPost.

Так, в ухвалі Камінь-Каширського районного суду від 7 серпня йдеться про те, що дівчинка розповіла правоохоронцям, як усе було.

Відомо, що перебуваючи біля будинку, де усе відбулося, дівчина написала матері повідомлення з проханням про допомогу. За словами дитини, зґвалтування від батька вона неодноразово терпіла і раніше.

Коли отримавши від дочки повідомлення її мати прийшла до вказаного у ньому будинку, то виявила в ньому свого чоловіка, а поблизу будинку на вулиці – дочку, яка плакала.

Відомо, що кривдник не має проблем зі здоров’ям, періодично виїжджає на сезонні заробітки за межі території України. Окрім зґвалтованої дочки, у нього – ще двоє дітей.

Суд взяв його під варту до 3 жовтня 2019 року включно.

Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про зґвалтування мешканцем одного з волинських сіл його 14-річної доньки, підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів.

Як відомо волинянам, увечері 02 серпня 2019 року нетверезий горе-батько у нежилому приміщенні вчинив наругу над дитиною.

На Волині п’яний горе-батько регулярно ґвалтував свою 14-річну доньку у будинку, де ніхто не жив. Наразі ж відомі моторошні деталі трагедії, пише ВолиньPost. Так, в ухвалі Камінь-Каширського районного суду від 7 серпня йдеться про те, що дівчинка розповіла правоохоронцям, як усе було. Відомо, що перебуваючи біля будинку, де усе відбулося, дівчина написала матері повідомлення з проханням про допомогу. За словами дитини, зґвалтування від батька вона неодноразово терпіла і раніше. Коли отримавши від дочки повідомлення її мати прийшла до вказаного у ньому будинку, то виявила в ньому свого чоловіка, а поблизу будинку на вулиці – дочку, яка плакала. Відомо, що кривдник не має проблем зі здоров’ям, періодично виїжджає на сезонні заробітки за межі території України. Окрім зґвалтованої дочки, у нього –