У Болехові за 700 тисяч гривень встановлять мобільну вбиральню

Вчора, 30 березня, на засіданні чергової сесії Болехівської міської ради були внесені зміни до бюджету Болехівської територіальної громади.

Зокрема, як інформують у міській раді, погодили зміни у частині бюджетних призначень міській раді щодо виділення коштів на влаштування модульної громадської вбиральні на площі Івана Франка в Болехові в сумі 700000 гривень (в тому числі проектно-кошторисна документація).

Крім цього, рада надала дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки на площі Івана Франка в Болехові для встановлення громадського туалету модульного типу.

Встановлять громадську вбиральну у центральній частині міста неподалік будинку № 3 на пл.Івана Франка (між каштанами, орієнтовно навпроти входу у «НЕТ-Захід»).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Вчора, 30 березня, на засіданні чергової сесії Болехівської міської ради були внесені зміни до бюджету Болехівської територіальної громади. Зокрема, як інформують у міській раді, погодили зміни у частині бюджетних призначень міській раді щодо виділення коштів на влаштування модульної громадської вбиральні на площі Івана Франка в Болехові в сумі 700000 гривень (в тому числі проектно-кошторисна документація). Крім […]