У бізнесменів зі стріляниною відібрали 12 млн грн

У Біляївському районі на Одещині невідомі зі стріляниною відібрали 12 млн грн у підприємців.

Подія сталася ввечері 4 листопада на трасі Київ-Одеса біля придорожнього кафе “Джерельце”, повідомляє УНІАН із посиланням на власні джерела в поліції.

Підприємці зупинилися біля кафе. У цей час під’їхав автомобіль Mercedes, з якого вийшли троє невідомих. Кілька разів вистріливши, погрожуючи потерпілим зброєю, примусили віддати їм сумки, в яких нібито було 12 млн грн. Після цього підозрювані з місця події зникли.

У регіоні оголошено план “Сирена”. Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення місця знаходження та затримання зловмисників.

За попередніми даними, потерпілі – полтавські підприємці. Про поранених поки не повідомляється.

У Біляївському районі на Одещині невідомі зі стріляниною відібрали 12 млн грн у підприємців. Подія сталася ввечері 4 листопада на трасі Київ-Одеса біля придорожнього кафе “Джерельце”, повідомляє УНІАН із посиланням на власні джерела в поліції. Підприємці зупинилися біля кафе. У цей час під’їхав автомобіль Mercedes, з якого вийшли троє невідомих. Кілька разів вистріливши, погрожуючи потерпілим зброєю, примусили віддати їм сумки, в яких нібито було 12 млн грн. Після цього підозрювані з місця події зникли. У регіоні оголошено план “Сирена”. Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення місця знаходження та затримання зловмисників. За попередніми даними, потерпілі – полтавські підприємці. Про поранених поки не повідомляється.