Творці STALKER 2 пообіцяли сотні годин гри

Вчора ми дізналися, що реліз STALKER 2 намічений на кінець 2021 року і перший час гра буде ексклюзивом для Xbox і ПК. Тепер PR-менеджер студії-розробника гри GSC Game World Захар Бочаров розповів, що STALKER 2 буде дуже довгою.

За словами Бочарова, ігрового контенту вистачить на сотні годин. Навіть якщо дотримуватися в STALKER 2 тільки головної сюжетної лінії, гра все одно затягнеться. Якщо ж спробувати вивчити ігровий світ і ознайомитися зі сторонніми квестами, то підуть якраз ті сотні годин.

Гра буде розповідати про постапокаліптичну зону відчуження Чорнобильської АЕС, де сталася ще одна аварія, через яку з’явилося безліч аномалій, артефактів і істот-мутантів.

Запис Творці STALKER 2 пообіцяли сотні годин гри спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Вчора ми дізналися, що реліз STALKER 2 намічений на кінець 2021 року і перший час гра буде ексклюзивом для Xbox і ПК. Тепер PR-менеджер студії-розробника гри GSC Game World Захар Бочаров розповів, що STALKER 2 буде дуже довгою. За словами Бочарова, ігрового контенту вистачить на сотні годин. Навіть якщо дотримуватися в STALKER 2 тільки головної […]

Запис Творці STALKER 2 пообіцяли сотні годин гри спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.