Туризм і наука: Івано-Франківськ співпрацюватиме з китайським містом Наньнін

Сьогодні, 11 квітня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Під час нього прийняли рішення про підписання угоди щодо партнерства між Івано-Франківськом та містом Наньнін Гуансі-Чжуанського Автономного округу Китайської Народної Республіки.

Згідно із угодою, міста мають обмінюватись досвідом у галузі місцевого самоврядування та громадського адміністрування, співпрацювати у сфері інвестицій, імпорту та експорту, торгівлі товарами тощо. Крім того, співпраця відбуватиметься у галузях освіти та науки, медицини, екології, туризму.

Угода укладається на 5 років. Будь-яка зі сторін може розірвати її, повідомивши про це іншу сторону.

Нагадаємо, Порошенко заявив, що не був причетний до розкрадань в “Укроборонпромі”

 

The post Туризм і наука: Івано-Франківськ співпрацюватиме з китайським містом Наньнін appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 11 квітня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Під час нього прийняли рішення про підписання угоди щодо партнерства між Івано-Франківськом та містом Наньнін Гуансі-Чжуанського Автономного округу Китайської Народної Республіки. Згідно із угодою, міста мають обмінюватись досвідом у галузі місцевого самоврядування та громадського адміністрування, співпрацювати у сфері інвестицій, імпорту та експорту, торгівлі товарами тощо. Крім

The post Туризм і наука: Івано-Франківськ співпрацюватиме з китайським містом Наньнін appeared first on Галицький Кореспондент.