Турборежим – він всюди: голова ОДА Денис Шмигаль зустрівся з бізнесом (фото)

На зустрічі зібралися близько 100 представників бізнесу та виконавчої влади.

Голова ОДА відмітив, що Стратегія розвитку регіону на наступні 7 років має бути людиноцентричною. І бізнес може в цьому значно посприяти, бо він може надати цікаву роботу, достойну зарплату, пишуть Версії.

“Сьогодні у нас на 8000 офіційно зареєстрованих безробітних в області є лише 2000 вакансій. Тобто 6000 людей не можуть отримати роботу лише тому, що для них немає вакансій. Тому ми і маємо поговорити про плани, які дозволять змінити ситуацію, і перешкоди, які заважають цьому”, – відмітив Денис Шмигаль.

Також очільник області зауважив, що Прикарпаття, як і вся Україна, живе в турборежимі.

“Турборежим – він всюди. До прикладу Стратегію ми маємо затвердити до квітня, а розробити її – до січня. Наступного року маємо закінчити реформу децентралізації, вже майже готова модель визначення спроможності громад, і фінансовий показник там не основний, а десь на 10 місці з 20”, – додає Шмигаль.

Також голова ОДА нагадав, що в наступному році в пріоритеті – будівництво та ремонт доріг і мостів. І це важливо для бізнесу.

“Ми створили у лише Франківську 4000 робочих місць, 36 автобусів доводить людей майже з усіх районів. І проблема доріг для нас дуже важлива. Ми довозимо людей і з гірських територій, тому хочемо знати, за яким принципом ремонтуватимуть дороги?”, – поцікавився генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

Очільник області відмітив, що всі дороги відремонтувати зараз неможливо.

“Ми проаналізуємо трафік на дорогах і в першу чергу ремонтуватимемо найзагруженіші. А на місцеві дороги плануємо передати частину коштів в ОТГ, і вони на місцях визначатимуть, які дороги ремонтувати в першу чергу”, – розповів Шмигаль.

Також прикарпатці підприємці поцікавились, чи можна очікувати пільг з боку виконавчої влади

“Пільги і преференції роблять бізнес слабким і неконкурентним. І коли вони пропадуть, ваш бізнес просто збанкрутує. Найкраще – легалізувати всю економіку країни”, – відмітив Шмигаль.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Турборежим – він всюди: голова ОДА Денис Шмигаль зустрівся з бізнесом (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Зустріч відбулась у вигляді відкритого діалогу, де влада і представники ключового бізнесу обговорили питання розробки стратегії розвитку Франківщини, завершення реформи децентралізації і розвиток людського потенціалу.

The post Турборежим – він всюди: голова ОДА Денис Шмигаль зустрівся з бізнесом (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.