ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів у нардепи від округу № 87

Місцеві вибори в Україні - що варто знати про них

Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів у народні депутати від округу № 87 на Прикарпатті. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Центрвиборчкому першого березня.

Зокрема, кандидатами у нардепи зареєстрували двох самовисуванців Руслана Дереворіза та Марію Жолоб.

Усі документи, які кандидати подали на розгляд ЦВК, відповідали вимогам. Члени Комісії підтримали їхні кандидатури.

Суспільне Карпати підготувало також коротке досьє на кандидата Руслана Дереворіза.

Руслан Дереворіз

Загальні відомості

Згідно із даними ЧЕСНО, Руслан Дереворіз проживає у місті Тернопіль. Чоловік має вищу освіту, судимості відсутні. Кандидат у нардепи – підприємець. Відповідно до інформації, розміщеної на сайті YouСontrol, – керівник компанії “Регіон-Д”.

Політична діяльність

На посаду нардепа від 87-го округу балотується як самовисуванець.

За даними ЧЕСНО, у 2020-му балотувася по округу № 3 у Тернопільську міську раду 8-го скликання від партії ПАТРІОТ. Тоді ж кандидував до Тернопільської міської ради 8-го скликання під 13-м номером у списку тієї ж партії.

Декларує

Згідно з декларацією, у власності РусланаДереворіза житловий будинок площею 89,7 м кв. у селі Малий Ходачків Тернопільської області та земельна ділянка 1000 м кв. у селі Підгородне Тернопільської області. Вартість будинку та ділянки землі невказані. Також чоловік є співвласником земельної ділянки 2 500 м кв. у селі Яблунів Тернопільської області, вартість якої також незазначена.

Руслан Дереворіз задекларував два легкові автомобілі Skoda Fabia та Seat Altea. Рік випуску транспортних засобів – 2009-й, вартість невказана.

Зарплата. Кандидат у нардепи задекларував 885 630 гривень – дохід від зайняття підприємницькою діяльністю.

Грошові активи. Руслан Дереворіз задекларував 360 000 гривень.

Інше

Одружений, має двох синів.

Також на засіданні ЦВК відмовила в реєстрації 14-ти кандидатам, тому що їхні документи не відповідали вимогам.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Центральна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів у народні депутати від округу № 87 на Прикарпатті. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Центрвиборчкому першого березня. Зокрема, кандидатами у нардепи зареєстрували двох самовисуванців Руслана Дереворіза та Марію Жолоб. Усі документи, які кандидати подали на розгляд ЦВК, відповідали вимогам. Члени Комісії підтримали їхні кандидатури. Суспільне Карпати підготувало також коротке досьє на […]