ЦВК зареєструвала перших 25 народних депутатів, серед яких і один прикарпатець

Центральна виборча Комісія зареєструвала п’ять народних депутатів України, обраних на позачергових виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, а також 20 народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах. Про це повідомляє сьогодні, 12 серпня, 000у пресслужба ЦВК, передає УНН.

Так, Центральна виборча комісія зареєструвала від політичної партії “Слуга народу” Устенка О.О., включеного до виборчого списку під № 86, від політичної партії “Опозиційна платформа — За життя” Іоффе Ю.Я., під № 12 та Кузьміна Р. Р. № 35, а також від Політичної партії “Європейська солідарність” Князевича Р.П. № 21, та Саврасова М.В. включеного до виборчого списку № 22.

В одномандатних виборчих округах комісія зареєструвала самовисуванців Білозір Л.М. в ОВО № 15, Шпенова Д.Ю. — в ОВО № 37, Ковальова О.І. — в ОВО № 51, Арешонкова В.Ю. — в ОВО № 64, Лунченка В.В. — в ОВО № 71, Довгого О.С. — в ОВО № 102, Сухова О.С. — в ОВО № 107, Кулініча О.І. — в ОВО № 147, Мʼялика В.Н. — в ОВО № 155, Фельдмана О.Б. — в ОВО № 174, Герегу О.В. — в ОВО № 192, Рудика С.Я. — в ОВО № 198 та Яценка А.В. — в ОВО № 200. Серед них також опинився і Андрій Іванчук, вибраний прикарпатцями в ОВО № 88 (Коломия, Городенка).

Нагадаємо, 2 серпня на Івано-Франківщину приїжджав президент україни Володимир Зеленський. Він попросив Андрія Іванчука знайти гроші на ремонт доріг у Космачі. Останній пообіцяв допомогти й згодом пояснив, що саме він мав на увазі.

Крім того, ЦВК зареєструвала від Політичної партії ” Опозиційна платформа — За життя ” Христенка Ф.В. — в ОВО № 46, Пономарьова О.С. — в ОВО № 78, від політичної партії “Слуга народу” — Герасименка І.Л. — в ОВО № 62, Грищенко Т.М. — в ОВО № 66, Задорожнього М.М. — в ОВО № 162, Скічка О.О. — в ОВО № 197.

The post ЦВК зареєструвала перших 25 народних депутатів, серед яких і один прикарпатець appeared first on Галицький Кореспондент.

Центральна виборча Комісія зареєструвала п’ять народних депутатів України, обраних на позачергових виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, а також 20 народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах. Про це повідомляє сьогодні, 12 серпня, 000у пресслужба ЦВК, передає УНН. Так, Центральна виборча комісія зареєструвала від політичної партії “Слуга народу” Устенка О.О., включеного до виборчого списку під

The post ЦВК зареєструвала перших 25 народних депутатів, серед яких і один прикарпатець appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: