ЦВК сьогодні має оголосити офіційні результати парламентських виборів

Сьогодні, 5 серпня, останній день, коли Центральна виборча комісія має повністю встановити результати виборів до Верховної Ради України, що відбулися 21 липня. Про це йдеться на сайті ЦВК, передає УНН.

Так, зазначається, що до 5 серпня включно ЦВК має встановити результати виборів депутатів у загальнодержавному окрузі, а також у відповідних одномандатних виборчих округах.

Строк виконання заходу — не пізніш як на п’ятнадцятий день з дня голосування, тобто сьогодні.

Нагадаємо, ОПОРА застала Марцінківа на виборчій дільниці – мер пояснив, що має журналістське посвідчення

 

The post ЦВК сьогодні має оголосити офіційні результати парламентських виборів appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 5 серпня, останній день, коли Центральна виборча комісія має повністю встановити результати виборів до Верховної Ради України, що відбулися 21 липня. Про це йдеться на сайті ЦВК, передає УНН. Так, зазначається, що до 5 серпня включно ЦВК має встановити результати виборів депутатів у загальнодержавному окрузі, а також у відповідних одномандатних виборчих округах. Строк виконання заходу

The post ЦВК сьогодні має оголосити офіційні результати парламентських виборів appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: