Цьогоріч на Прикарпатті діти скоїли близько 30 злочинів

Аналіз стану злочинності серед дітей на Прикарпатті від початку цього року засвідчує, що в області зберігається тенденція до зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми та за їх участю.

Про це повідомляє Ювенальна Превенція Прикарпаття.

За 3 місяці 2020 року діти на території Прикарпаття скоїли 24 кримінальні правопорушення.  Більша частина з них – майнового характеру.

Цьогоріч на «рахунку» неповнолітніх 13 крадіжок та 2 пограбування. Крім того, юні правопорушники вчинили 5 хуліганств та 1 незаконне заволодіння транспортним засобом.

Загалом у скоєнні цих злочинів взяли участь 21 підліток. Чотири кримінальні правопорушення діти вчинили спільно з дорослими організаторами.

Найчастіше, як виявляється, дітей до вчинення злочинів підштовхують безконтрольність з боку батьків та негативний вплив середовища, у якому діти проводять дозвілля. Інколи до вчинення злочинів дітей спонукає скрутне матеріальне становище сім’ї“, – йдеться в повідомленні. 

Читайте також: Кабмін пропонує жорсткіше карати паліїв трави – аж до криміналізації

The post Цьогоріч на Прикарпатті діти скоїли близько 30 злочинів appeared first on Галицький Кореспондент.

Аналіз стану злочинності серед дітей на Прикарпатті від початку цього року засвідчує, що в області зберігається тенденція до зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми та за їх участю. Про це повідомляє Ювенальна Превенція Прикарпаття. За 3 місяці 2020 року діти на території Прикарпаття скоїли 24 кримінальні правопорушення.  Більша частина з них – майнового характеру. Цьогоріч

The post Цьогоріч на Прикарпатті діти скоїли близько 30 злочинів appeared first on Галицький Кореспондент.