Цього року ринок автомобілів скоротиться, але поставки електромобілів зростуть на 28%

Фахівці аналітичної компанії TrendForce підготували прогноз, що відноситься до світового ринку автомобілів. На їхню думку, в 2019 році буде відвантажено 94,4 млн автомобілів, що на 0,8% менше, ніж у 2018 році. Намагаючись подолати скорочення ринку, виробники роблять ставку на електромобілі. Прогнозується, що обсяг поставок електромобілів в 2019 році досягне 5,15 млн штук, так що зростання в річному вираженні складе 28%. Якщо ж виключити гібридні моделі, поставки чистих електромобілів виростуть на 51%.

Аналітики TrendForce відзначають, що автомобільний ринок страждає від торгового спору між США і Китаєм, у результаті чого продажі китайських і американських автомобілів на п’яти основних регіональних ринках падають. Західна Європа і Японія зазнали лише незначне скорочення, а в Індії триває стійке зростання. Продовження протистояння між США і Китаєм призведе до подальшого погіршення ситуації на ринку, причому, не тільки автомобільному, оскільки існує тісний взаємозв’язок між продажами автомобілів і економікою країни.

Фахівці аналітичної компанії TrendForce підготували прогноз, що відноситься до світового ринку автомобілів. На їхню думку, в 2019 році буде відвантажено 94,4 млн автомобілів, що на 0,8% менше, ніж у 2018 році. Намагаючись подолати скорочення ринку, виробники роблять ставку на електромобілі. Прогнозується, що обсяг поставок електромобілів в 2019 році досягне 5,15 млн штук, так що зростання […]