Тримав її біля ікон: на Львівщині затримали священника за торгівлю зброєю (фото)

Правоохоронці встановили, що чоловік у власному помешканні організував зброярню. У грудні 2018 року його затримували за незаконне поводження зі зброєю. Згідно з вироком суду, чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень та засуджено до 5-ти років позбавлення волі.

Однак, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, звільнено від відбування покарання з випробуванням, повідомляють у поліції області.

Тому, щоби не потрапити в поле зору поліцейських, під час купівлі пістолетів та відправки поштою «товару» чоловік використовував фіктивні анкетні дані.

Сьогодні, 8 липня, проводяться обшуки на території Львівської, Черкаської та Київської областей, зокрема, за місцем проживання зловмисника, а також у покупців зброї.

Наразі вже вилучено 8 пістолетів, рушницю, 15 магазинів, 6 глушників, 165 набоїв, світлошумові гранати та інші елементи зброї.

Вирішується питання про затримання 48-річного мешканця Львівської області у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та обрання йому запобіжного заходу — тримання під вартою.

Згідно інформації від zaxid.net, затриманим є священник з села Бортятів Мостиського району – В’ячеслав Коновалов 1972 року народження і він належить до Православної церкви Благочинного Львівського округу Російської істинно-православної церкви. Це неканонічна церква, що була створена у 2002 році і зараз не веде відкритої діяльності. Відомо, що церкву священник організував на своєму приватному подвір’ї.

Правоохоронці встановили, що чоловік у власному помешканні організував зброярню. У грудні 2018 року його затримували за незаконне поводження зі зброєю. Згідно з вироком суду, чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень та засуджено до 5-ти років позбавлення волі. Однак, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, звільнено від відбування покарання з випробуванням, повідомляють у поліції області. Тому, щоби не потрапити в поле зору поліцейських, під час купівлі пістолетів та відправки поштою «товару» чоловік використовував фіктивні анкетні дані. Сьогодні, 8 липня, проводяться обшуки на території Львівської, Черкаської та Київської областей, зокрема, за місцем проживання зловмисника, а також у покупців зброї. Наразі вже вилучено 8 пістолетів, рушницю, 15 магазинів, 6 глушників, 165 набоїв, світлошумові гранати та інші елементи зброї. Вирішується питання про