Труп гвалтували 5 днів: суд хоче виправдати двох некрофілів, котрі через секс вбили 22-річну дівчину

Труп гвалтували 5 днів: суд хоче виправдати двох некрофілів, котрі через секс вбили 22-річну дівчину

Результат пошуку зображень за запитом

В Одеській області суд хоче виправдати двох некрофілів, котрі вбили 22-річну дівчину та 5 діб гвалтували її труп.

Про це повідомляє прокуратура Одеської області.

Органами прокуратури двоє чоловіків обвинувачувалися в суді в умисному вбивстві у змові дівчини та неодноразовій нарузі над її тілом (п. 12 ч. 2 ст. 115 та ч. 3 ст. 297 КК України).

“Поряд із цим, нещодавно вироком Овідіопольського районного суду одного з них визнано винним у вбивстві та глумлінні над покійною, іншого взагалі виправдано у співучасті в позбавленні життя жінки та засуджено лише за ч. 3 ст. 297 (наруга над тілом)”, — вказано у повідомленні.

У пресслужбі також додали: “Прокуратура категорично не згодна з такою позицію суду, готує апеляцію та буде вимагати засудження обох учасників злочину за вчинення умисного вбивства за попередньою змовою з подальшим глумлінням над тілом”.

Нагадаємо, двоє 27-річних чоловіків вбили молоду дівчину. Вони її труп закопали на пляжі та регулярно гвалтували.

Труп гвалтували 5 днів: суд хоче виправдати двох некрофілів, котрі через секс вбили 22-річну дівчину В Одеській області суд хоче виправдати двох некрофілів, котрі вбили 22-річну дівчину та 5 діб гвалтували її труп. Про це повідомляє прокуратура Одеської області. Органами прокуратури двоє чоловіків обвинувачувалися в суді в умисному вбивстві у змові дівчини та неодноразовій нарузі над її тілом (п. 12 ч. 2 ст. 115 та ч. 3 ст. 297 КК України). “Поряд із цим, нещодавно вироком Овідіопольського районного суду одного з них визнано винним у вбивстві та глумлінні над покійною, іншого взагалі виправдано у співучасті в позбавленні життя жінки та засуджено лише за ч. 3 ст. 297 (наруга над тілом)”, — вказано у повідомленні. У пресслужбі також додали: “Прокуратура категорично