Три дні бездіяльності: ЦВК знову змінила голову ОВК №87

Після вчорашньої заміни частини складу окружної комісії №87, в тому числі і голови, комісія станом на 11:30 сьогодні, 31 березня, так і не змогла зібрати кворум, необхідний для проведення засідання.

Станом на 11:30 31 березня засідання окружної виборчої комісії досі не розпочалось, оскільки у приміщенні так і залишаються 9 членів ОВК, що недостатньо для кворуму.

Члени ОВК намагались зв’язатись по телефону з новопризначеними членами комісії, втім їм так ніхто і не відповів, пише “ОПОРА”.

А відтак ЦВК знову замінила голову комісії Олексія Остроухова на Андрія Лозинського. Крім того, припинила повноваження Євгенія Павлусенка та включила Ігоря Децика.

Нагадаємо, на Прикарпатті ОВК відправила 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави

The post Три дні бездіяльності: ЦВК знову змінила голову ОВК №87 appeared first on Галицький Кореспондент.

Після вчорашньої заміни частини складу окружної комісії №87, в тому числі і голови, комісія станом на 11:30 сьогодні, 31 березня, так і не змогла зібрати кворум, необхідний для проведення засідання. Станом на 11:30 31 березня засідання окружної виборчої комісії досі не розпочалось, оскільки у приміщенні так і залишаються 9 членів ОВК, що недостатньо для кворуму.

The post Три дні бездіяльності: ЦВК знову змінила голову ОВК №87 appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: