Торгівля з порушеннями: На Прикарпатті вилучили 110 ялинок

На Івано-Франківщині завершилися комплексні заходи по запобіганню хвойних насаджень під умовною назвою «Ялинка».

Нагадаємо, з 20 грудня 2019 року по 13 січня 2020 року на території Прикарпаття проходили заходи, спрямовані на посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних вирубок, безконтрольного перевезення та реалізації хвойних насаджень.

У передноворічний та Різдвяний період працівники поліції краю здійснювали перевірку усіх можливих місць реалізації ялинок, а також проводили перевірку транспортних засобів, щодо законності перевезення хвойних дерев.

Від початку профілактичних заходів поліцейські провели 202 відпрацювання на території Івано-Франківська та в області, під час яких було вилучено 110 хвойних дерев, якими торгували з порушеннями законодавства.

На продавців було складено 24 протоколи за ст. 159 (порушення правил торгівлі на ринках) та 17 протоколів за ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП. За фактом незаконної порубки лісу за ст. 246 КК України відкрито 2 кримінальних провадження.

Правоохоронці Івано-Франківщини дякують свідомим громадянам, які під час придбання хвойних насаджень дотримувались вимог законодавства.

Читайте також: На Прикарпатті закрили нелегальну АЗС

The post Торгівля з порушеннями: На Прикарпатті вилучили 110 ялинок appeared first on Галицький Кореспондент.

На Івано-Франківщині завершилися комплексні заходи по запобіганню хвойних насаджень під умовною назвою «Ялинка». Нагадаємо, з 20 грудня 2019 року по 13 січня 2020 року на території Прикарпаття проходили заходи, спрямовані на посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних вирубок, безконтрольного перевезення та реалізації хвойних насаджень. У передноворічний та Різдвяний період працівники поліції краю здійснювали

The post Торгівля з порушеннями: На Прикарпатті вилучили 110 ялинок appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: