ТОП-5 найкращих сухих порошків

Поява та використання пральних машин значно полегшила роботу над побутовими справами. Але для того, щоб прання не потрібно було робити двічі чи навіть тричі, необхідно вибрати хороший, якісний порошок, що впорається зі своєю роботу на відмінно. Господині витрачають багато часу на тестування різних порошків поки не знайдуть свого ідеального, що може впоратися з плямами та забрудненнями будь-якої складності. Звичайно, з засобами для прання можна ознайомитися, вивчити склад та орієнтуватися у ціновому діапазоні як у магазинах, так і у інтернеті, але для скорочення часу на вибір пропонуємо Вам ознайомитися із лідерами на ринку сухих порошків на думку магазину Watsons.

 

Persil Color

Даний порошок відпирає плями та забруднення як із кольорових, так і з білих тканин. А також, зробить жовтизну непомітною, наповнить тканину прекрасним ароматом свіжості і не потребує високих температур. Завдяки спеціальній формулі, відбілювач підсилює яскравість тканини, тобто прання не робить одяг зношеним. Після прання на тканинах не залишається зайвих плям та розводів. Так, як склад повністю схвалений дерматологами, то ніяких алергенів та подразників немає у компонентах та після прання на тканинах не залишається шкідливих речовин. Persil прекрасно впорається із пранням як трави, так і кетчупу, як жиру, так і вина, тому ми радимо ознайомитися із даним брендом більш детальніше за посиланням https://www.watsons.ua/ru/708/brand/persil.

LOSK Color

Даний засіб працює на основі інноваційної формули “Детектор плям”, що дозволяє у процесів прання точно визначати тип забруднення та використовувати саме необхідні компоненти на боротьбу із ним. Порошок якісно та швидко очищає різні види тканин (натуральні, синтетичні та змішаного типу) та підходить як для ручного, так і автоматично прання.

Tide Color

Виробники стверджують, що пачки даного порошку вистачить для прання більше ніж 500 кг. Tide користується хорошою репутацією та добре впорається із пранням при будь-яких температурах. Він є безфосфатним та добре бореться із жирними забрудненнями та плямами природного походження. Також, під час прання прекрасно зберігається структура тканини та яскравість. 

Ariel Expert

Саме цей порошок бережно буде працювати із Вашою технікою, адже він не має у складі компонентів, що провокують появу накипу на стінках та деталях пральної машинки. Даний засіб рекомендовано до прання білих та світлих тканин. Він ефективно видаляє сірий та жовтий наліт з одягу, а також застарілі плями. Засіб має приємний аромат, який залишається на одязі протягом декількох днів.

Sarma Active

Продукт найкраще підходить для всіх тканин, крім шовку та шерсті, та є універсальним побутовим засобом. Він може використовуватися для всіх типів прання. Комплекс з 5 ензимів ефектно бореться із забрудненнями різних видів та видаляє пилових кліщів. Також, у складі немає хлору та порошок має антибактеріальну дію.

Поява та використання пральних машин значно полегшила роботу над побутовими справами. Але для того, щоб прання не потрібно було робити двічі чи навіть тричі, необхідно вибрати хороший, якісний порошок, що впорається зі своєю роботу на відмінно. Господині витрачають багато часу на тестування різних порошків поки не знайдуть свого ідеального, що може впоратися з плямами та […]