Тіло знайшли за диваном: 23-річна жінка вбила власне немовля (відео)

Тіло знайшли за диваном: 23-річна жінка вбила власне немовля.

Подія сталася у місті Нетішин на Хмельниччині. 23-річна породілля вбила новонароджену донечку.

Свою вагітність приховувала від чоловіка і від родичів. Коли почалися перейми, то вирішила народити вдома. Немовля народила у ванні. Згодом дівчинку знайшли задушену у сміттєвому пакеті, йдеться у ТСН.19:30.

Під час вагітності Анна в лікарню не зверталася, на облік не ставала. Коли почалися перейми, зателефонувала подружці, попросила приглянути за двома синами, мовляв, їй зле. Сусіди підозрювали, що жінка вагітна, але та це заперечувала.

Сусіди знайшли жінку у кімнаті та викликали швидку. Медики про породіллю без дитини повідомили в поліцію.

“Вона швидкої не хотіла і сказала, що це вже не перший раз. Вона ж таблетки пила, думала, що воно все вийде”, – каже одна з сусідок.

Зі слів породіллі, дитина народилася без ознак життя і тому вона вирішила позбутися тіла, запакувавши його в сміттєвий пакет та спустивши його в сміттєпровід.

Правоохоронці разом з комунальниками обстежили і сміттєпровід і навіть місцеве сміттєзвалище, але тіла не знайшли. Знову взялися допитувати жінку і та зізналася, куди поділа новонароджену донечку.

“Дитина перебуває за місцем її проживання в кімнаті гуртожитку запакована в сміттєвий пакет. За першими висновками експертів було встановлено, що основна причина смерті дитини – це асфіксія», – каже інспектор сектору моніторингу Нетішинського відділу поліції Інна Чаховська. Задушену дитину знайшли за диваном у кімнаті.

У поліції готуються оголошувати підозру матері. Наразі жінка у лікарні, біля неї чергують правоохоронці. До породіллі медики не пускають.

Те, що жінка може таке вчинити, ніхто і подумати не міг, кажуть її знайомі. Вона не працювала, виховувала вдома синів. Чоловік їздив на заробітки. Те, що вагітна, приховувала від чоловіка і від родичів.

Коли породіллі покращає, її з лікарні мають одразу доправити до СІЗО. Жінці загрожує до п’яти років за гратами.

Детальніше у сюжеті.

 

Тіло знайшли за диваном: 23-річна жінка вбила власне немовля. Подія сталася у місті Нетішин на Хмельниччині. 23-річна породілля вбила новонароджену донечку. Свою вагітність приховувала від чоловіка і від родичів. Коли почалися перейми, то вирішила народити вдома. Немовля народила у ванні. Згодом дівчинку знайшли задушену у сміттєвому пакеті, йдеться у ТСН.19:30. Під час вагітності Анна в лікарню не зверталася, на облік не ставала. Коли почалися перейми, зателефонувала подружці, попросила приглянути за двома синами, мовляв, їй зле. Сусіди підозрювали, що жінка вагітна, але та це заперечувала. Сусіди знайшли жінку у кімнаті та викликали швидку. Медики про породіллю без дитини повідомили в поліцію. “Вона швидкої не хотіла і сказала, що це вже не перший раз. Вона ж таблетки пила, думала, що воно все