“Тіло заховали і накрили гілками”: Нелюди жорстоко розправилися з жінкою

“Тіло заховали і накрили гілками”: Нелюди жорстоко розправилися з жінкою

“Тіло заховали і накрили гілками”: На Львівщині нелюди жорстоко розправилися з жінкою

У м. Соснівка Львівської області жорстоко вбили 51-річну жінку, котра поверталась додому з роботи.

Про це повідомляють “Надзвичайні новини”.

“Часто зміни закінчувалися вночі. Так було і тієї страшної ночі. На зупинці скутеристи запропонували її підвезти. Саме тоді вона і зникла. З’ясувалося, що жінку вбили нелюди. Тіло заховали і накрили гілками”,- йдеться в повідомленні.

Її три дні розшукували волонтери. Тіло потерпілої з ознаками насильницької смерті знайшли у лісі.
Правоохоронці встановили, що потерпілу спершу могли згвалтувати, а потім вбили вдвічі молодші від неї чоловіки, котрі у день трагедії підвозили вбиту.

Про причини такої жорстокої розправи вбивці не говорять. Триває слідство.

Вона працювала у пекарні в Червонограді. О 4:00 співробітники, як і завжди, підвезли її до перехрестя, яке в народі називають «соснівським». Звідти до дому жінки – приблизно 5 км, на півдорозі – шахта №8 у селі Сілець.

 

“Тіло заховали і накрили гілками”: Нелюди жорстоко розправилися з жінкою У м. Соснівка Львівської області жорстоко вбили 51-річну жінку, котра поверталась додому з роботи. Про це повідомляють “Надзвичайні новини”. “Часто зміни закінчувалися вночі. Так було і тієї страшної ночі. На зупинці скутеристи запропонували її підвезти. Саме тоді вона і зникла. З’ясувалося, що жінку вбили нелюди. Тіло заховали і накрили гілками”,- йдеться в повідомленні. Її три дні розшукували волонтери. Тіло потерпілої з ознаками насильницької смерті знайшли у лісі. Правоохоронці встановили, що потерпілу спершу могли згвалтувати, а потім вбили вдвічі молодші від неї чоловіки, котрі у день трагедії підвозили вбиту. Про причини такої жорстокої розправи вбивці не говорять. Триває слідство. Вона працювала у пекарні в Червонограді. О 4:00 співробітники, як і завжди,