Тіло шукали чотири дні: у Надвірній чоловік жорстоко вбив знайомого (фото)

Сьогодні, 6 жовтня, в Головному управлінні Нацполіції Івано-Франківщини розповіли про вбивство на Надвірнянщині.

Як стало відомо, вбивство трапилося минулого тижня у Надвірній. Тіло вбитого знайшли лише вчора, а за кілька днів до цього поліції вдалося знайти і затримати підозрюваного.

25 вересня поступила заява від жительки Надвірної – зник її батько 1964 року народження. Також був відсутній його транспортний засіб. Ми допитали сусідів та свідків. Потерпілий займався ремонтом автомобілів”, – розповів Володимир Голубош, начальник ГУ НП в Івано-Франківській області.

За словами Володимира Голубоша, разом зі зниклим певний час жив мешканець села Поляниця, який був раніше судимий за вбивство і вже встиг “відсидіти” строк.

Поліція почала пошуки і цього чоловіка, і 1 жовтня знайшла його. Затриманий зізнався у вбивстві.

Він повідомив, що ще 16 вересня наніс смертельні пошкодження зниклому. Чоловік загорнув його тіло і сховав, а знаряддя вбивства викинув у річку. Поліція чотири дні шукала тіло, у річці його не знайшли – але вдалося знайти у неглибокій могилі поблизу русла річки. Його судитимуть і за незаконне заволодіння автомобілем убитого”, – додав Голубош.

За словами правоохоронця, мотивом до вбивства стала низька платня за роботу затриманого на СТО як автомеханіка. Вбитий ним власник СТО платив, за його словами, замало.

Затриманий – 1985 року народження.

Протягом останніх двох тижнів підозрюваний переховувався. Він змінював місце проживання, їздив по районам, викинув всі мобільні телефони і перебивався підробітками. Однак поліцейським вдалося його знайти і затримати“, – зазначив начальник обласної поліції.

Читайте також: На Прикарпатті брат вбив сестру

The post Тіло шукали чотири дні: у Надвірній чоловік жорстоко вбив знайомого (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 6 жовтня, в Головному управлінні Нацполіції Івано-Франківщини розповіли про вбивство на Надвірнянщині. Як стало відомо, вбивство трапилося минулого тижня у Надвірній. Тіло вбитого знайшли лише вчора, а за кілька днів до цього поліції вдалося знайти і затримати підозрюваного. “25 вересня поступила заява від жительки Надвірної – зник її батько 1964 року народження. Також був

The post Тіло шукали чотири дні: у Надвірній чоловік жорстоко вбив знайомого (фото) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: