Тепер годинники Wear OS підтримують Google Pay і в Україні

У компанії Google нарешті анонсувала ту подію, якої користувачі смарт-годинників Wear OS в Україні чекали вже не перший рік – відтепер їх можна буде використовувати для безконтактної оплати через Google Pay. Раніше, нагадаємо, Google Pay підтримувався лише смартфонами на базі операційної системи Android.

Представники ПриватБанку уточнили, що можливість оплати через Google Pay з’явиться у користувачів зі смарт-годинниками Wear OS та NFC вже сьогодні, 12 серпня. Версія операційної системи, що важливо, має бути 2.15 та новішою. Також слід зазначити, що Google оновили інтерфейс Google Pay для Wears OS – тепер електронні карти більші та простіші в управлінні.

Окрім України, підтримка Google Pay для Wear OS з’явилася у Бельгії, Бразилії, Чилі, Хорватії, Чехії, Данії, Фінляндії, Гонконгу, Ірландії, Новій Зеландії, Норвегії, Словаччині, Швеції, Тайвані і ОАЕ. Таким чином, список був збільшений з 11 країн до 27. Очікується, що згодом цей список буде далі розростатися.

Запис Тепер годинники Wear OS підтримують Google Pay і в Україні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У компанії Google нарешті анонсувала ту подію, якої користувачі смарт-годинників Wear OS в Україні чекали вже не перший рік – відтепер їх можна буде використовувати для безконтактної оплати через Google Pay. Раніше, нагадаємо, Google Pay підтримувався лише смартфонами на базі операційної системи Android. Представники ПриватБанку уточнили, що можливість оплати через Google Pay з’явиться у користувачів […]

Запис Тепер годинники Wear OS підтримують Google Pay і в Україні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.