Татуювання на тілі та ком’юніті прибульців: організатори фестивалю UNDERHILL, що проходить на Прикарпатті, запустили незвичний флешмоб

Результат пошуку зображень за запитом

Такого ще ніде не було! Фани та фолловери UNDERHILL 2020 не припиняють вражати. Вони не тільки купують квитки та приєднуються до сім’ї андерхільців, а й увіковічнюють логотип фестивалю на своєму тілі. Ця хвиля поєднує “прибульців” в ком’юніті по всій Україні і поступово набирає популярності. Саме для них будуть створені особливі умови на фестивалі та окрема зона комфорту — і багато чого іншого: від мерча та вечірок до «міт єнд гріт» зустрічей з улюбленими артистами. Прибульці вже серед нас і їх не зупинити!

 Зробивши татуювання, кожен може потрапити на територію фестивалю безкоштовно! І не лише в 2020 році, а завжди, допоки існуватиме андерхільська тусовка. Є достатньо часу, аби подумати і наважитися приєднатися до незвичного флешмобу. Адже UNDERHILL 2020 – більше, ніж фестиваль!

Нова локація на UNDERHILL 2020

 Серед приємної метушні є щось особливе серед різних активностей фестивалю для любителів клубного двіжу, безсонних ночей та якісної музики. UNDERHILL 2020 презентує нову локацію – Deeportament Stage. І її запалюватиме надзвичайно відоме Deeportament Community!

 Deeportament – це про гучні, фірмові, одеські вечірки, де звучить європейський саунд. Це музика для людей з правильним смаком. Це діджеї, які знають свою справу, мають великий досвід роботи та качають цілі натовпи в клубах та на фестивалях. VLAD YAKI, VLAD JET, MARSHALL невід’ємна складова кожного лайн-апу. А список запрошених гостей наповнений відомими українськми та європейськими іменами, які оцінять справжні любителі клубних паті: Mattia Pompeo, Stas Drive, Key M, Modeplex, Moscoman. Deeportament Community змусить вас танцювати, двіжувати та насолоджуватися якісним музичним продуктом.

 Вже в червні 2020 року кожен має змогу переконатися в цьому на місці, де танцюють і вдень, і вночі – на UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Татуювання на тілі та ком’юніті прибульців: організатори фестивалю UNDERHILL, що проходить на Прикарпатті, запустили незвичний флешмоб appeared first on Версії | новини та розслідування.

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: татуювання на тілі та ком’юніті прибульців

The post Татуювання на тілі та ком’юніті прибульців: організатори фестивалю UNDERHILL, що проходить на Прикарпатті, запустили незвичний флешмоб appeared first on Версії | новини та розслідування.