Тарас Прохасько та Мар’ян Пирожок провели лекцію про Франківський андеграунд. ФОТО

Сьогодні, 11 жовтня, в Івано-Франківську триває фестиваль-переберія “Межа”.

На одній зі сцен заходу відбулось представлення символу фестивалю – Пинті, ляльки-опришка, який, до слова, на сьогоднішньому святі знайшов свою любов та зіграв весілля.

Згодом естафету перейняли Тарас Прохасько – сучасний український письменник, журналіст, один із представників станіславського феномену та Мар’ян Пирожок – дизайнер, художник, музикант з лекцією про Франківський андеграунд. Спікери розпочали з визначення поняття “андеграунд”.

“Той період, в якому мені довелось побувати, базувався на певному опорі тому що існує і є звиклим. Це певна кухня де поволі люди клепали певний культурний спадок і він переходив вже в цей просторовий вимір”, – розповів Мар’ян Пирожок.

“Для мене це підпілля, підземелля, те, що ми пережили в часи останніх десятиліть радянського союзу і перші десятиліття Незалежної України. Він має дві ознаки: антитоталітаризм та спротив до комерційного мистецтва”, – додав Тарас Прохасько.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цими вихідними у місті пройде фестиваль-переберія “Межа”. ФОТО

Публікація Тарас Прохасько та Мар’ян Пирожок провели лекцію про Франківський андеграунд. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Сьогодні, 11 жовтня, в Івано-Франківську триває фестиваль-переберія “Межа”. На одній зі сцен заходу відбулось представлення символу фестивалю – Пинті, ляльки-опришка, який, до слова, на сьогоднішньому святі знайшов свою любов та зіграв весілля. Згодом естафету перейняли Тарас Прохасько – сучасний український письменник, журналіст, один із представників станіславського феномену та Мар’ян Пирожок – дизайнер, художник, музикант з […]

Публікація Тарас Прохасько та Мар’ян Пирожок провели лекцію про Франківський андеграунд. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.