Свинарчук-Гладковський, який розкрадав оборонку, придбав елітний Ferrari

Ігор Гладковський, син Олега Гладковського, який разом з батьком причетні до мільйонних розкрадань оборонного бюджету України, придбав собі елітний автомобіль.

Топ-корупціонер не соромиться і пересується по Києву на Ferrari GTB 599. Новий такий автомобіль в залежності від року виробництва і комплектації коштує орієнтовно 300 тисяч доларів.

Сфотографував автівку Ігоря Гладковського журналіст Олександр Дубінський.

Відзначимо, що молодий хлопець їздить на дорогих авто, не звертаючи уваги на штрафи поліції, а також два паспорти. В одному з них він Гладковський, а іншому – Свинорчук, власник офшорних компаній, через які виводилися гроші, вкрадені через тіньові схеми з “Укроборонпрому”.

Ігор Гладковський, син Олега Гладковського, який разом з батьком причетні до мільйонних розкрадань оборонного бюджету України, придбав собі елітний автомобіль. Топ-корупціонер не соромиться і пересується по Києву на Ferrari GTB 599. Новий такий автомобіль в залежності від року виробництва і комплектації коштує орієнтовно 300 тисяч доларів. Сфотографував автівку Ігоря Гладковського журналіст Олександр Дубінський. Відзначимо, що молодий хлопець їздить на дорогих авто, не звертаючи уваги на штрафи поліції, а також два паспорти. В одному з них він Гладковський, а іншому – Свинорчук, власник офшорних компаній, через які виводилися гроші, вкрадені через тіньові схеми з “Укроборонпрому”.