Свято краси та грації: у Долині вибрали Міс та Містера 2019

У Долині знову свято краси та грації. За результатами конкурсу: Міс Долини – 2019 стала Софія Новосельська; Леді Долини – 2019 – Галина Пирин, а Містером вибрано Андрія Кулака.

16 найкрасивіших, найталановитіших, найвродливіших, найсміливіших представниць прекрасної половини людства змагались за титули Міс та Леді Долини, а 6 юнаків виборювали звання «Містер». Про урочисту подію повідомляє Долина LIVE.

Вже традиційно з нагоди дня міста у Долині вибирають найкрасивіших дівчат, а цього річ ще й хлопців. Захоплююча та яскрава боротьба, що веде до омріяного титулу та корони.

Протягом трьох тижнів, день в день працювала з учасниками над кожним рухом, поглядом, поставою, посмішкою – хореограф конкурсу “Міс та Містер Долина 2019″ Анастасія Лопух.
Ідейники конкурсу краси «Міс та Містер Долина» – Галя Курус та Леся Мураль.
Організатори: Долинська міська рада, КЗ «Долинський міський центр культури, спорту і туризму», МБО «Благодійний Фонд Долини».
За підтримки народного депутата України Олександра Матусевича.

Візитка, дефіле у вишиванках, у вечірніх сукнях, конкурс купальників, вихід у діловому, конкурс талантів, інтелектуальний конкурс… До трьох годин учасниці та учасники радували публіку. Дівчата та хлопці старалися бути собою, бути щирими, усміхненими та яскравими. Всі були просто чудові. І знову на сцені кращі з кращих!

Непереливки було членам журі. Конкурс оцінювали професіонали своєї справи, а саме:

1. Микитин Ольга. 14 років в модельному бізнесі. В 15 років поїхала в Мілан і з того часу відвідала багато країн як модель. Брала участь у багатьох показах та зйомках, як в Україні , так і в Європі та Азії. Менеджер та викладач в школі краси “Ювента”, організатор конкурсів краси “Міні-міс Прикарпаття”, постановник дефіле в конкурсі “Міні-міс Версаль”, організатор показу “Кідс Фешн Шоу”, “Франківський Подіум”, “Крайка”. Продовжує брати участь у показах та зйомках.
2. Анна Угорчак – комерційний директор журналів «Місто» та «Like», засновниця конкурсу “Міні-міс” і “Міні-містер”,  «Like» та івент-агенціі «Смарт.юа».
3. Оксана Бейлах – доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва  інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.
4. Козак Микола – директор, власник компаній “Укрпромбудмеханізація” та “Пілар Електрік” Організатор «Фешн Львів».

Після роздумів – очікувані результати. За результатами всіх конкурсів Міс Долини визнано Софію Новосельську, Леді Долини – Галина Пирин, Містер Долини – Андрій Кулак. Кожний учасник отримав свій титул, корону і подарунки. Серед юнаків: перший віце-містер – Кецмур Владислав, другий – Шутка Дмитро. Містер глядацьких симпатій, Містер Стиль – Мовчан Влад, Містер Мужність – Юрій Андраш, Містер Оригінальність – Олег Дзюба.

Серед дівчат – перша віце-міс – Козак Марія, друга – Іванів Христина, Міс привабливість – Савчин Наталя, Міс глядацьких симпатій, Міс енергійність – Маланин Тетяна, Міс Чарівність – Савчин Христина, Міс Оригінальність – Шибівська Яна, Міс посмішка – Григорська Яна. Серед Леді – перша віце-леді- Угорська Євгенія, друга – Дидяк Інна. Леді глядацьких симпатій, Леді Ніжність – Гошовська Тетяна, Леді посмішка – Герасимів Ірина, Леді Грація – Юсип Уляна, Леді Оригінальність – Дворник Ірина, Леді Чарівність- Маслова Богдана.
Всі учасниці та учасники були найкращими. Дарували глядачам свято та радість, взамін отримали море оплесків, щирих вражень, позитивних емоцій та багато-багато подарунків, завдяки спонсорам.

Пам’ятайте, шлях до перемоги – це вже перемога!

Фото: Roman Shymkovych

Публікація Свято краси та грації: у Долині вибрали Міс та Містера 2019 запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

У Долині знову свято краси та грації. За результатами конкурсу: Міс Долини – 2019 стала Софія Новосельська; Леді Долини – 2019 – Галина Пирин, а Містером вибрано Андрія Кулака. 16 найкрасивіших, найталановитіших, найвродливіших, найсміливіших представниць прекрасної половини людства змагались за титули Міс та Леді Долини, а 6 юнаків виборювали звання «Містер». Про урочисту подію повідомляє Долина […]

Публікація Свято краси та грації: у Долині вибрали Міс та Містера 2019 запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.