Судитимуть прикарпатців, які привласнили 100 тисяч гривень при будівництві сміттєвих площадок

За процесуального керівництва Івано-Франківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо місцевого підприємця та інженера технічного нагляду за фактом заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб та службового підроблення (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Як пише пресслужба прокуратури області, за даними слідства, підприємець під час будівництва сміттєвих площадок в селах територіальної громади Івано-Франківського району, вступивши у попередню змову з інженером технічного нагляду, вніс до офіційних документів недостовірні відомості про обсяги виконаних робіт.

Внаслідок цього на його банківський рахунок безпідставно перерахували бюджетні кошти в сумі понад 117 тис. грн.

Наразі досудове розслідування завершили, обвинувальний акт розглядатиме по суті суд.

Читайте також: на Прикарпатті засудили рецидивіста

The post Судитимуть прикарпатців, які привласнили 100 тисяч гривень при будівництві сміттєвих площадок appeared first on Галицький Кореспондент.

За процесуального керівництва Івано-Франківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо місцевого підприємця та інженера технічного нагляду за фактом заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб та службового підроблення (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Як пише пресслужба прокуратури області, за даними слідства, підприємець під час будівництва сміттєвих площадок

The post Судитимуть прикарпатців, які привласнили 100 тисяч гривень при будівництві сміттєвих площадок appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: